Esenciálne oleje

Koncentrovaná sila bylín v jednej kvapke

Obohaťte svoj každodenný život o blahodarné pôsobenie našich voňavých esenciálnych olejov. Jedná sa o vysoko koncentrované, prchavé, 100% prírodné látky získavané z kvetov, listov, koreňov, či iných častí rastlín. Svojimi účinkami sú oveľa silnejšie, ako čaje či výluhy z bylín. V jednej kvapke koncentrujú silu jedného kilogramu bylín, a niekedy aj oveľa viac.

Ako sa esenciálne oleje používajú?

Spôsobov použitia existuje mnoho. Použiť ich môžete samostatne alebo vo forme synergicky pôsobiacich esenciálnych zmesí. Mnohé esenciálne oleje do difuzéra môžete pridať aj do masážnych zmesí, či pleťovej a telovej kozmetiky. Pripraviť si z nich môžete aj kúpeľové oleje a saunové zmesi, voňavky do bytu, sviečky, parfumy, a z mnohých aj originálne koreniace zmesi. Pridať môžete esenciálne oleje do sauny a vírivky.

website

Esenciálne oleje v tehotenstve, počas pôrodu a po pôrode

Ošetrenia a masáže pomocou esenciálnych olejov v tehotenstve a počas pôrodu sú veľmi prínosné. Tehotným ženám, ktoré často bolí chrbát, opúchajú nohy, sú unavené a napäté, prinášajú esenciálne oleje úľavu, povzbudia telo aj myseľ a posilňujú prepojenie s bábätkom.

Pomáhajú harmonizovať pôrodný proces, uľaviť pri bolestivých kontrakciách ale taktiež podporiť ich silu, navrátiť vitalitu pri dlhom, náročnom pôrode.

Záznamy neboli nájdené...