Esenciálne oleje

Koncentrovaná sila bylín v jednej kvapke

Obohaťte svoj každodenný život o blahodarné pôsobenie našich voňavých esenciálnych olejov. Jedná sa o vysoko koncentrované, prchavé, 100% prírodné látky získavané z kvetov, listov, koreňov, či iných častí rastlín. Svojimi účinkami sú oveľa silnejšie, ako čaje či výluhy z bylín. V jednej kvapke koncentrujú silu jedného kilogramu bylín, a niekedy aj oveľa viac.

Ako sa esenciálne oleje používajú?

Spôsobov použitia existuje mnoho. Použiť ich môžete samostatne alebo vo forme synergicky pôsobiacich esenciálnych zmesí. Mnohé esenciálne oleje do difuzéra môžete pridať aj do masážnych zmesí, či pleťovej a telovej kozmetiky. Pripraviť si z nich môžete aj kúpeľové oleje a saunové zmesi, voňavky do bytu, sviečky, parfumy, a z mnohých aj originálne koreniace zmesi. Pridať môžete esenciálne oleje do sauny a vírivky.

website

Esenciálne oleje v tehotenstve, počas pôrodu a po pôrode

Ošetrenia a masáže pomocou esenciálnych olejov v tehotenstve a počas pôrodu sú veľmi prínosné. Tehotným ženám, ktoré často bolí chrbát, opúchajú nohy, sú unavené a napäté, prinášajú esenciálne oleje úľavu, povzbudia telo aj myseľ a posilňujú prepojenie s bábätkom.

Pomáhajú harmonizovať pôrodný proces, uľaviť pri bolestivých kontrakciách ale taktiež podporiť ich silu, navrátiť vitalitu pri dlhom, náročnom pôrode.

Esenciálne oleje BEWIT

Citrón

100% čistý a prírodný CTEO® esenciálny olej BEWIT Lemon. Majte na dosah prekypujúcu energiu citrusového plodu, ktorý vám navodí pocity čistoty, sviežosti a sebadôvery. Vôňa: citrusová, sladkastá, trpká, jemne kvetinová. Produkt zakúpite tu.

Pomaranč

100% čistý a prírodný CTEO® esenciálny olej BEWIT Pomaranč. Plávajte na šťavnatej osviežujúcej vlne slnkom vymaznaného pomaranča, ktorý vás v okamihu upokojí, povznesie a vykúzli detskú radosť. Vôňa: hrejivá, svieža, citrusová, sladká. Produkt zakúpite tu.

Jazmín

100% čistý a prírodný CTEO® esenciálny olej BEWIT Jasmine. Jazmínové absolue vonia teplo, bohato, kvetinovo a sladko. Podporí vo vás radosť, tvorivosť a harmóniu. Produkt zakúpite tu.

Levanduľa

100% čistý a prírodný CTEO® esenciálny olej BEWIT Lavender French, Nechajte se prestúpiť voňavou nehou nasýtenou slnkom juhu a doprajte svojmu telu i duši skľudnenie, uvoľnenie a regenerácii. Vôňa: výrazná, kvetinová, nasladlá. Produkt zakúpite tu