Nosenie dieťaťa

Základnou potrebou každého dieťatka je, aby bolo nosené na tele matky. Naše deti sú fyziologicky predurčené na nosenie a mali by byť nosené v úzkom kontakte s matkou. Aby rodičia nemuseli nosiť detičky len na rukách, sú k dispozícii dokonalé pomôcky: šatky a ergonomické nosiče. Pretože každá voľná ruka sa hodí :)

Nosenie v ergonomickej polohe je bezpečné a zdravé pre dieťa aj matku. Pomáha v regulácii telesných funkcií dieťatka, je jednoduchým nástrojom pre upokojovanie a uspávanie. V šatke alebo nosiči sa dieťatko cíti bezpečne. Je to skvelý pomocník pre budovanie vzťahovej väzby rodičov a bábätka. Nosené deti sú menej nervózne a trávia viac času v stave pokojnej bdelosti, čo je správanie, v ktorom sa deti najviac učia o svojom prostredí. Zároveň rodič, ktorý nosí svoje dieťatko, sa stáva vnímavejším na jeho potreby a signály.

Nosenie je nádherný spoločne strávený čas s dieťatkom. Čím bude dieťatko väčšie, tým menej sa bude chcieť nosiť. Príde to rýchlejšie, než očakávate a potom Vám bude nosenie dokonca chýbať...

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

2526
12526