Rituály

Tehotenstvo je nádherná životná etapa. Žena, ktorá sa čoskoro zrodí v matku, si zaslúži byť docenená a oslávená. Predpôrodný rituál alebo Oslavu tehotenstva a blížiaceho sa pôrodu by mala zažiť každá tehotná žena. Takáto oslava môže mať rôzne podoby podľa preferencií ženy. Môže trvať 2 hodiny alebo aj celý deň. Môže sa konať v intímnej atmosfére ale aj v prítomnosti viacerých blízkych žien. V jednoduchosti povedané, je to deň, kedy si tehotnú ženu ostatné ženy uctia, poprajú jej k pôrodu, pripravia jej dary, postarajú sa o ňu napr masážou, tancom, spevom, kresbou, hennou, rebozo šatkami na záver, fantázii sa medze nekladú :)

Všetko, čo bolo pri pôrode otvorené, by malo byť opäť bezpečne uzatvorené, aby energia ženy neunikala tam či späť. Podľa tradície a pôvodných pôrodných babíc je vhodné zavinúť ženu približne 40 dní po pôrode. obzvlášť vtedy, ak žena stratila silu pri pôrode, nemá ho v sebe uzavretý a stále sa k nemu vracia. Rituál "zatvárania kostí" je však vhodný aj pre ženu, ktorá potrebuje čokoľvek vo svojom živote uzavrieť, ukončiť, je na to pripravená a chce začať novú etapu života v plnej sile.

Ako ceremónia prebieha?

Sprievodkyňa pripraví priestor, ošetrí ženu napr. kúpeľom nôh v bylinkovej soli, masážou bruška bylinným olejom, masážou tváre s aromaterapiou, metamorfnou masážou, následne sa žena zavinie do siedmych zámkov- šatiek, následne ženu odomkne- odvinie šatky. Ceremónia môže prebiehať v intímnej atmosfére, ako aj za prítomnosti iných blízkych žien, ktoré posilnia zážitok.

Ideálne je zostaviť si ceremóniu po individuálnej dohode, neváhajte ma kontaktovať.

 Kosci_1024x768

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

5051
15051